Author: 9***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: TankThank you, the item is as expected, good
顏色: 黑色
Price: HK$1,182.00
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 15 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 685 |
| SKU | sw25100983947100131 |
Overall Rating: 4.42/5
Author: 9***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: TankThank you, the item is as expected, good
顏色: 黑色
Author: u***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing it's good. Thank you
顏色: 黑色
Author: r***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice
顏色: 灰色
Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ok
顏色: 黑色